Fotografia rodzinna


Wśród szaleństwa dnia codziennego, włącz pauzę. Zatrzymaj się i pomyśl. Kto i co naprawdę jest ważne w Twoim życiu. Osoby najbliższe? Mąż? Żona? Partner? Pierwsze dziecko? Drugie, trzecie… Dziecko? Rodzice? Dziadkowie? Rodzina? Przyjaciele? Pupil? Pomyśl o więzi, jaka łączy Cię z nimi. Przypomnij sobie, że są to ludzie, których relacje z Tobą, kształtują historię Twojego życia. Dzieci, na przykład, tylko rosną raz. Ta opowieść zasługuje, aby ją opowiedziano. Nie w słowach. Ale na zdjęciach…

Nasza fotografia, opowie te historie, tak jak powinny być opowiedziane. Zrobimy to dla Ciebie, abyś mógł zabrać je i powiesić w domu. Aby stale przypominały Tobie, kto i co jest najważniejsze w życiu.

Fotografia dziecięca

Pragniemy zaoferować Państwu pomoc w utrwaleniu wspomnień związanych z Waszymi pociechami. Proponujemy sesje zdjęciowe dzieci:

  • jeszcze tych nienarodzonych — sesja z “brzuszkiem”
  • noworodków i niemowląt
  • podczas ważnych okazji (chrzest, komunia, pierwsze kroczki, urodziny, pierwsze Boże Narodzenie, pierwszy dzień szkoły, itp.)
  • z Mamą, Tatą, Babcią, Dziadkiem
  • bez okazji

Fotografie te stworzą niesamowitą i niepowtarzalną pamiątkę dla dziecka i dla rodziców. Aby za parę lat z sentymentem wspominać czasy dzieciństwa.

Miejscem sesji może być park, łąka, plaża, plac zabaw, wasz dom, wszędzie tam gdzie dziecko czuje się swobodnie i komfortowo. Podczas pracy staramy się uchwycić te chwile, w których dziecko zachowuje się naturalnie i spontanicznie, aby zdjęcia zrobione przez nas w najlepszy sposób oddawały osobowość dziecka. Jeśli podczas sesji Twoje dziecko nie jest w najlepszym humorze i zdjęcia nie mogą zostać dokończone, bezpłatnie umówimy się na drugi termin.