Fotografia ślubna


Ślub i wesele to bardzo szczególny dzień w Waszym życiu. Naszym celem jest zdobycie ponadczasowych, pięknych wspomnień, które zostaną z Wami na zawsze. Nasze doświadczenie i kreatywność zapewni Państwu obrazy, które przeniosą Was w czasie, z powrotem do tego właśnie momentu. Dzięki wrażliwości na relacje rodzinne i spontaniczne momenty, Wasze fotografie staną się prawdziwą historią. Zaszczytem jest, być częścią Waszego ślubu.

Totalnie dla Was i Waszych zdjęć

Od czasu, gdy po raz pierwszy wyślecie do nas e-maila, do dnia otrzymania pięknie wykończonego albumu ślubnego (a nawet po), możecie oczekiwać, że będziecie traktowani jak nasi przyjaciele. W tym wspaniałym dniu nigdy nie będziecie musieli się zastanawiać, gdzie jesteśmy. Poczujecie się całkowicie pod opieką, na każdym etapie procesu. Dodatkowo w międzyczasie, będziemy mieli mnóstwo zabawy.

Tak jak w rzeczywistości

Wiemy, że to nie jest pierwsza strona internetowa z fotografią ślubną, którą odwiedzacie. Ale to dobrze. Najlepiej, aby w pełni kształcić się na temat stylu i rodzaju fotografii. Nasz styl to połączenie pięknych zdjęć portretowych i oddanie z miłością uczuć nie tylko Waszych, ale wszystkich będących z Wami w tym dniu. Nasze zdjęcia są zawsze świeże, prawdziwe i piękne. Chcielibyśmy powiedzieć, że podobnie jak rzeczywistość… Pragniemy, aby wykonane przez nas zdjęcia, pomogły Wam zapamiętać ten dzień jakby to było wczoraj.

To nie jest nasz pierwszy ślub

Jesteśmy zawodowcami z dużym doświadczeniem, a więc możecie mieć pewność, że otrzymacie profesjonalną i rzetelną obsługę fotografii ślubnej. Podejmujemy się ograniczonej liczbie zleceń na reportaż ślubny każdego roku, w celu zapewnienia należytej uwagi każdemu klientowi.

Pamiętaj

Muzyka cichnie, goście wracają do domu, kwiaty więdną, a zdjęcia pozostają na całe życie.

Zapraszamy Was do obejrzenia fotografii wykonanych przez nas oraz do współpracy.

Oferujemy do wyboru 3 pakiety reportażu ślubnego. Dodatkowo pakiet reportażowy możecie Państwo rozszerzyć o sesję narzeczeńską, którą polecamy.

Dla każdego pakietu przygotowaliśmy 5 różnych form udokumentowania: odbitki, album tradycyjny, fotoksiążka, fotoalbum lub fotoalbumy 1+2. W zależności od upodobania mogą Państwo wybrać formę w jakiej chcą odebrać swoje zdjęcia.

Całą swoją pracę wykonujemy bardzo profesjonalnie i staramy się dbać o każdy szczegół:

  • Prowadzimy legalną działalność, nie jesteśmy amatorami próbującymi dorobić na fotografii. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.
  • Zdjęcia wykonujemy profesjonalnym, pełnoklatkowym sprzętem firmy Nikon o łącznej wartości ponad 40000 zł. Zawsze mamy, ze sobą 2 aparaty, 2 lampy, kilka obiektywów, aby w przypadku awarii, któregoś z tych elementów móc dalej fotografować.
  • Posiadamy uprawnienia na fotografowanie w kościele.
  • W dniu Państwa ślubu zawsze jesteśmy stosownie ubrani.
  • Każde wybrane zdjęcie poddane jest indywidualnej, profesjonalnej obróbce. Nie są one wywoływane z automatu. Zdjęcia obrabiane są na wydajnym komputerze oraz na kalibrowanym, profesjonalnym monitorze firmy NEC.
  • Odbitki wywoływane są w profesjonalnym laboratorium fotograficznym (nie w podrzędnym labie w markecie) na papierach firmy FujiFilm, a dokładnie na wysokiej jakości, jedwabistym papierze CA Silk DP II.
  • Album tradycyjny to najwyższej jakości bardzo duży album (33 cm x 33 cm) wykonany z wyjątkowo delikatnej w dotyku, importowanej z Włoch skóry ekologicznej. Środek albumu wypełniony eleganckimi czarnymi kartami z najwyższej jakości kartonu, które są przeklejone cienkim pergaminem. Całość zapakowana w stylowe eko pudełko. Tej jakości albumów nie kupicie Państwo w zwykłym sklepie z albumami typu Empik.
  • Fotoksiążka (POLECAMY) FlatBook Classic w formacie 30 cm × 30 cm, oprawa płótno introligatorskie, strony drukowane na niepowlekanym artystycznym papierze typu archiwalnego o gramaturze 150 gr/m2 (mercedes wśród papierów), autorski projekt książki.
  • Fotoalbum to ekskluzywny produkt o najwyższej jakości na rynku. Fotoalbumy wykonywane są w unikalnej i najlepszej w Polsce technologii introligatorskiego składu fotoalbumów na gorąco. Technologia ta, redukuje możliwość odkształcenia się kartek albumu pod wpływem wilgoci. Rozkładówki naświetlane są na papierze fotograficznym Kodak Supra Endura Y, którego faktura przypomina jedwab. Projekt wspaniałego dużego (30 cm x 30 cm) fotoalbumu w oprawie ze skóry ekologicznej, sztywne karty 800g/m2 (ponad 1 mm grubości), wykonujemy indywidualnie, w profesjonalnych programach graficznych.

Zaufaj profesjonalistom. Tego dnia nie powtórzysz.